Strona głównaAktualnościZieleń mieszkańców upiększa Dzierżoniów

Zieleń mieszkańców upiększa Dzierżoniów

Przypominamy, że z końcem lipca upływa termin zgłoszeń do konkursu „Piękno Kwiatów i Zieleni Wokół Nas”. Miasto Dzierżoniów zaprasza mieszkańców, firmy i instytucje. Warto pokazać, jak zieleń upiększa miasto. A są wokół nas miejsca wyjątkowe.

To już 19 konkurs organizowany przez burmistrza, Towarzystwo Miłośników Dzierżoniowa oraz Rodzinną Firmę Kwiaciarską Maria. Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia , do której należy dołączyć maksymalnie 5 zdjęć w formie papierowej lub na płycie CD. Jeżeli nie ma możliwości wykonania zdjęcia, prosimy o zaznaczenie tego na karcie zgłoszenia.

Komisja konkursowa oceniać będzie: różnorodność roślin, kompozycje roślinne, pomysłowość i oryginalność, estetykę i porządek, małą architekturę.

Rozstrzygnięcie nastąpi do 15 października. Zgłoszenia można składać osobiście lub przesłać na adres Urząd Miasta w Dzierżoniowie, ul. Rynek 1, 58-200 Dzierżoniów, z dopiskiem „konkurs kwiatowy” lub na adres konkurskwiatowy@wp.pl. Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa oraz wszelkie informacje na jego temat dostępne są w Biurze Obsługi Klienta i Wydziale Promocji dzierżoniowskiego urzędu.

ziel

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl