Strona głównaAktualnościZbliżą się trzecia odsłona Półmaratonu Górskiego w Jedlinie Zdrój

Zbliżą się trzecia odsłona Półmaratonu Górskiego w Jedlinie Zdrój

Tytuł „Złotego Biegu” dla Półmaratonu Górskiego Jedlina-Zdrój został przyznany drugi raz z rzędu. Już w lutym zostaną uruchomione zapisy do trzeciej odsłony Półmaratonu Górskiego Jedlina-Zdrój, którego start odbędzie się 22 maja 2016. Limit miejsc wyznaczono na 500 więc zapisy zakończą się zapewne w kilka chwil.


Jednym w najlepszych prezentów walentynkowych dla biegaczy górskich może być w tym roku pakiet startowy na 3. Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój organizowany w dniu 22 maja 2016 r. przez miejscowe Centrum Kultury. Pakiet nie będzie łatwo zdobyć. Miejsc startowych jest zaledwie 500 a chętnych kilka tysięcy. Data 14 lutego 2016, godz. 20:00 jest terminem rozpoczęcia zapisów.

Co przyciąga biegaczy do Jedliny-Zdroju i na Półmaraton? Niewątpliwym atutem jest widokowa trasa, która prowadzi wokół tego kameralnego dolnośląskiego kurortu. Dodatkowym asem jest świetna organizacja i atmosfera biegu. Potwierdzają to sami uczestnicy, głosując na kolejne nagrody największego portalu biegowego MaratonyPolskie.pl. Półmaraton uzyskał status Najlepszego Biegu Górskiego i Najlepszego Biegu Dolnośląskiego za rok 2015.

„Jedlina-Zdrój – źródło aktywności” w tym przypadku nie jest tylko sloganem o czym przekona się każdy kto odwiedzi miasto.

Szczegóły znajdują się na stronie internetowej www.biegajwjedlinie.pl i na fanpage na Facebook.

Honorowym patronatem imprezę objął Burmistrz Jedliny-Zdroju Leszek Orpel.

7. foto 2015 start

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl