Strona głównaAktualnościZaproponuj nazwę dla Zbiornika Wodnego „Sudety” – wygraj nagrodę

Zaproponuj nazwę dla Zbiornika Wodnego „Sudety” – wygraj nagrodę

Miasto Bielawa jest obecnie na etapie opracowywania koncepcji kompleksowego zagospodarowania terenu wokół zbiornika „Sudety”. Wszystko po to, by w niedalekiej przyszłości akwen stał się magnesem przyciągającym turystów i przedsiębiorców z kraju i nie tylko. Ponadto przygotowywany jest plan komunikacji wizerunkowej i szerokiej promocji zbiornika.

Jednym z elementów powyższych opracowań, jest wykreowanie atrakcyjnej nazwy dla jeziora i terenów towarzyszących, która byłaby istotną częścią budowania wizerunku tego miejsca. Zapraszamy więc mieszkańców i sympatyków Bielawy do wspólnej zabawy. Wymyślmy razem nazwę, z jakiej wszyscy będziemy zadowoleni i która będzie bardzo dobrze promować największą atrakcję turystyczną w Bielawie.

Pomysły można wpisywać w komentarzach na oficjalnym profilu miasta na facebooku, przesyłać mailem do Referatu Promocji Urzędu Miejskiego na adres: lmasyk@um.bielawa lub proponować w zakładce Giełda Pomysłów na stronie internetowej www.bielawa.pl. Na pomysły czekamy do 30 września 2015 roku.

Osoby, które wymyślą najciekawsze propozycje, otrzymają zestaw gadżetów promocyjnych, natomiast osoba, której nazwa zostanie ostatecznie wybrana otrzyma nagrodę specjalną.

zbiornik sudety bielawa

UM Bielawa

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl