Strona głównaAktualnościZamek Książ i Palmiarnia za pół ceny

Zamek Książ i Palmiarnia za pół ceny

Zamek Książ i Palmiarnia dołączają do akcji „Polska: zobacz więcej – weekend za pół ceny„! Specjalnie dla turystów z całego kraju w weekend 10 – 11 marca 2018 r. bilety na zwiedzanie zamku i palmiarni bez przewodnika będą aż o połowę tańsze!


Standardowy cennik biletów jest dostępny tutaj , a godziny otwarcia można sprawdzić tutaj.
Jak będą wyglądały ceny w ten wyjątkowy marcowy weekend?

 ZWIEDZANIE BEZ PRZEWODNIKA W DNIACH 10-11 MARCA
(SOBOTA – NIEDZIELA)

TRASA NORMALNY ULGOWY2
ZAMEK
PALMIARNIA 1
34,00       17,00 24,00      12,00
PALMIARNIA 1 8,00           4,00  5,00         2,50

 

1 Zwiedzanie palmiarni odbywa się wyłącznie bez przewodnika.
2 Bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia i osobom odbywającym studia doktoranckie; pracownikom muzeów; opiekunom grup  szkolnych, przedszkolnych, grup dzieci i młodzieży (w przypadku tych grup 1 opiekun na 10 osób wchodzi bezpłatnie); osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom oraz emerytom i rencistom, osobom w wieku od 4 do 16 lat oraz powyżej 65 roku życia. Wydanie biletu ulgowego jest uzależnione od uprzedniego okazania ważnego dokumentu uprawniającego do ulgiPiloci lub przewodnicy, wyłącznie wchodzący z grupą zorganizowaną, oraz dzieci do lat 4 mają  wstęp wolny.

WAŻNE INFORMACJE:

– Informujemy, że dopłata do przewodnika w przypadku biletów zakupionych na zwiedzanie zamku bez przewodnika w promocyjnej cenie wyniesie:
– bilet normalny – 22 zł
– bilet ulgowy – 17 zł

– Akcja nie obejmuje biletów na wydarzenia specjalne (np. Nocne Zwiedzanie, lekcje zamkowe itp.) oraz biletów łączonych z innymi obiektami (Stado Ogierów, Stara Kopalnia).

Zamek Książ

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl