Strona głównaAktualnościZagraj w mobilny quest „Tajemnicze Ząbkowice”

Zagraj w mobilny quest „Tajemnicze Ząbkowice”

Zapraszamy wszystkich szukających przygód i kochających rozwiązywanie zagadek z humorem do udziału w queście „Tajemnicze Ząbkowice – poznaj lochy, strachy i upiory Ząbkowic Śląskich”. Podczas wyprawy zdobędziesz wiedzę o podziemnych zakamarkach ukrytych w różnych, ciekawych miejscach Ząbkowic. Jest tu wiele piwnic, lochów i ciemnych zakątków, z którymi wiążą się ciekawe opowieści. Czas przejścia trasy około 1 godziny.

Questing jest bardzo popularną w USA oraz Europie formą odkrywania niezwykłych miejsc i zapoznawania się z ich historią. To turystyka z zagadkami, podchody i gra terenowa w jednym. Opiera się na zwiedzaniu po nieoznakowanych szlakach (questach).

Na trasie wędrówki użytkowników aplikacji znajdują się miejsca – przystanki, do których użytkownik ma dotrzeć (analogicznie jak dzieje się to w queście tradycyjnym – w formie papierowej). Wersja papierowa questu dostępna jest w Gminnym Centrum Informacji Turystycznej, ul. św. Wojciecha 5/1, tel. /74/ 815 74 01, e-mail: it@zabkowiceslaskie.pl.

Krótka instrukcja jak zainstalować aplikację mobilną:

Aby zainstalować aplikację należy kliknąć w jeden z poniższych linków (w zależności od systemu operacyjnego naszego smartfona). Można to zrobić bezpośrednio ze swojego smartfona lub z komputera. Jeżeli mamy już założone swoje konto na telefonie, to wystarczy kliknąć w buton zainstaluj i aplikacja zostanie pobrana na nasz smartfon. Jeżeli nie posiadają Państwo jeszcze swojego konta to instalację należy poprzedzić rejestracją lub logowaniem.

Linki do pobrania aplikacji:

Android – POBIERZ

Windows Phone – POBIERZ

iOS – POBIERZ

Aplikacja została stworzona na zlecenie Lokalnej Grupy Działania „Qwsi”.

Do Ząbkowice Śląskich Wędrowcze trafiłeś
Krzywę Wieżę już pewnie zwiedziłeś
Teraz czas, by przeżyć przygodę
Ruszaj wiec niezwłocznie w drogę….

Sprawdź, czy dobre buty masz
I trudną drogą radę iść dasz
Długopis też Ci dziś się przysłuży
Gdyż cos zapiszesz podczas tej podróży

Tak zaczyna się quest „Tajemnicze Ząbkowice” – a więc zapraszamy w drogę!

questing zabkowice

UM Ząbkowice Śląskie

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl