Strona głównaAktualnościZadecyduj, kto zagra w Ząbkowicach Śląskich

Zadecyduj, kto zagra w Ząbkowicach Śląskich

Kultowe, sztandarowe imprezy Gminy Ząbkowice Śląskie od kilku lat cieszą się powodzeniem i rosnącą popularnością. Znamy już terminy tych wydarzeń w 2015 roku – Dni i Noce Krzywej Wieży odbędą się w dniach 10-11 lipca 2015, Weekend z Frankensteinem – 27-29 sierpnia 2014. Już dziś zachęcamy Was Drodzy Mieszkańcy i Goście do składnia propozycji koncertów waszych muzycznych idoli i gwiazd, zarówno polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej.

Tegoroczne oraz ubiegłoroczne „Dni i Noce Krzywej Wieży” i „Weekend z Frankensteinem” na długo zapadły w pamięć tysiącom ludzi. Fantastyczne koncerty gwiazd  i wiele innych atrakcji, a przede wszystkim Wasza obecność i stworzenie wspaniałej atmosfery sprawiły, że wydarzenia te nabrały wielkiego znaczenia w wymiarze ponad lokalnym – co roku odwiedzają nas tysiące fanów zespołów występujących w Ząbkowicach Śląskich z całej Polski!

Do tej pory podczas ostatnich edycji Dni i Nocy Krzywej Wieży wystąpili: Akurat; Kamil Bednarek; Backstage Acoustic; Teatr Muzyczny Capitol; Lemon; FairyTaleShow; Trzeci Wymiar; Lombard; Enej; Turbo; Coma; Mesajah. Weekend z Frankensteinem ma na swoim koncie m. in. występy zespołów IRA; CREE z Sebastianem Riedlem; Nocna Zmiana Bluesa; TSA; Lady Pank; Junior Stress; Oddział Zamknięty; Ray Wilson; Grubson;  Acid Drinkers.

Razem zaplanujmy i sprawmy by sztandarowe wydarzenia Gminy Ząbkowice Śląskie w roku 2015 były niepowtarzalne, by Ząbkowice odwiedzili artyści i wykonawcy, których kochacie i o których koncertach marzycie. Swoje propozycje gwiazd prosimy zgłaszać pocztą elektroniczną na adres: matylda.grabalska@zabkowiceslaskie.pl do 19 grudnia 2014 r.

Źródło: http://zabkowiceslaskie.pl/pl/.

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl