Strona głównaAktualnościXXI Dzierżoniowskie prezentacje, czyli tegoroczne święto lokalnego biznesu (FOTO)

XXI Dzierżoniowskie prezentacje, czyli tegoroczne święto lokalnego biznesu (FOTO)

Ostatni weekend Września w Dzierżoniowie jak co roku stoi pod znakiem Dzierżoniowskich Prezentacji, czyli corocznego święta lokalnego biznesu. Jest to wyjątkowa szansa, by pokazać się klientom, którzy przyjdą poznać ofertę gospodarczą regionu, pobawić się na koncertach i być może wygrać jedną z nagród w licznych loteriach tematycznych. Tegoroczną gwiazdą imprezy jest zespół LemON, która wystąpi w niedzielny wieczór.

W niedzielę odwiedzający Prezentacje będą mieli okazję zapoznać się z ofertą wystawienniczą przedsiębiorców, obejrzeć występy najmłodszych dzierżoniowian, wysłuchać koncertu Krystyny Giżowskiej i wziąć udział w losowaniu nagród – jeśli kupiło się los i zagłosowało na Smoka Publiczności wśród wystawców, warto być obecnym i dowiedzieć się, czy dopisało nam szczęście. Do wygrania m.in. telewizor, pralka, tablety, rowery, dron, czytnik e-booków, konsola do gier czy smartwatche.

Na gości czeka wiele atrakcji i imprez towarzyszących, m.in. pokazy klubów sportowych i program dla rodzin na małej scenie (godz. 16.00-19.00). Imprezę zakończy koncert gwiazdy – grupy LemON, młodych Łemków z Dolnego Śląska (godz. 19.30) i pokaz laserowy (godz. 21.00).

Fot. Łukasz Kufner 

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl