Strona głównaAktualnościWitamy na regionalnym portalu informacyjnym – Teraz Sudety

Witamy na regionalnym portalu informacyjnym – Teraz Sudety

Jest nam niezmiernie miło powitać wszystkich na nowym regionalnym portalu informacyjnym – Terazsudety.pl Prace przy powstaniu strony trwały kilka miesięcy, wszystko po to aby stworzyć portal przejrzysty i przyjazny dla czytelników. Znajdziecie na nim aktualne informacje z regionu oraz poznacie bliżej jego potencjał. 

Ważnym elementem powstającego portalu jest przewodnik turystyczny po regionie Sudetów. Znaleźć w nim można informacje i ciekawostki dotyczące poszczególnych miejscowości i gmin w Sudetach oraz zapoznać się z ofertą bazy noclegowej i gastronomicznej. Na naszej stronie będziemy ponadto informować o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych i sportowych w regionie. Ważną częścią portalu będzie dział poświęcony rozwojowi regionu. Będziemy przyglądać się inwestycją realizowanym na terenie miast i gmin wchodzących w skład Sudetów. Zamierzamy pokazywać kreatywność i pasje mieszkańców regionu, informować o ich dokonaniach i planach.

terazsudety

Zależy nam aby każdy mieszkaniec regionu oraz samorządy lokalne brały aktywny udział w kreowaniu pozytywnego wizerunku Sudetów. W związku z czym zwracamy się do wszystkich z propozycją współpracy przy tworzeniu portalu. Z miła chęcią zamieścimy na nim informacje z życia Waszych miejscowości, pomożemy wypromować działalność turystyczną oraz wydarzenia kulturalne i sportowe.

Mamy głęboką nadzieje, że portal Teraz Sudety przypadnie do gustu wielu czytelnikom. Dołożymy wszelkich starań aby pojawiające się  informacje były sprawdzone i ciekawe. Całość dopełnić mają wszelkiego rodzaju media ukazujące piękno regionu oraz konkursy z ciekawymi upominkami. Nie pozostaje nam więc nic innego jak zaprosić wszystkich do częstego zaglądania na portal i życzyć samych pozytywnych wrażeń.

Redakcja oraz Stowarzyszenie – Teraz Sudety

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl