Strona głównaAktualnościWieża widokowa na Wielkiej Sowie na aukcji WOŚP

Wieża widokowa na Wielkiej Sowie na aukcji WOŚP

Już w najbliższy weekend 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ruszyły kolejne wielko orkiestrowe aukcje. Podobnie jak w minionych latach możecie zostać m.in. Honorowymi Gospodarzami Wieży Widokowej na Wielkiej Sowie.

Jest to już ósma aukcja tego typu. Zwycięzca licytacji organizowanej w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otrzyma Tytuł Honorowego Gospodarza Wieży na rok 2015, który będzie upoważniał do nieodpłatnego wstępu na wieżę widokową wraz z rodziną, gośćmi, współpracownikami i przyjaciółmi w 2015 roku.

Zapraszamy do licytacji prawdopodobnie najwyżej położonego obiektu w Polsce w ramach 23. Finału WOŚP! Przedmiotem licytacji jest Tytuł Honorowego Gospodarza 109-letniej Wieży Widokowej na Wielkiej Sowie (1015 m n.p.m.) – najwyższego szczytu Gór Sowich.

Tytuł Honorowego Gospodarza Wieży na rok 2015 poświadczony zostanie specjalnym certyfikatem, którego wręczenie odbędzie się 1 maja 2015 roku na szczycie Wielkiej Sowy podczas otwarcia sezonu turystycznego. Zapraszamy do licytacji!

LINK DO AUKCJI 

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl