Strona głównaAktualnościWeź udział w grze miejskiej i wygraj karnety do Zieleńca

Weź udział w grze miejskiej i wygraj karnety do Zieleńca

Zieleniec Ski Arena zachęca mieszkańców Wrocławia do udziału w kreatywnej grze miejskiej. Już w tę sobotę (07.02.2015) o godzinie 11.00 startuje konkurs, dzięki któremu wszyscy wielbiciele zimowych szaleństw, będą mogli zdobyć podwójne karnety do zrealizowania na terenie Zieleńca.

Najnowszy pomysł – gra miejska ma zachęcić Wrocławian (i nie tylko) do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Zadanie uczestników polegać będzie na odnalezieniu jednego ze stu rozmieszczonych w poszczególnych lokalizacjach tekturowych narciarzy i zrobienie z nimi oryginalnego zdjęcia, wkomponowując całość w przestrzeń miejską oraz przesyłając gotową fotografię na Instagram z hasztagiem #zieleniec oraz #zieleniecgra. Figurki małych narciarzy zostaną umieszczone w takich miejscach jak: Park Mikołaja Kopernika obok Teatru Lalek, Wyspa Słodowa oraz Rynek.

Udział w zabawie może wziąć każdy. Spośród uczestników, którzy dodadzą najciekawsze fotografie, Jury konkursowe wyłoni 6 laueratów, którzy otrzymają cenne nagrody: m.in. całodniowe karnety oraz firmowe gadżety.

Zapraszam do śledzenia profili na Instagramie i Facebooku, gdzie znaleźć można najświeższe informacje konkursowe i nie tylko… Zachęcamy do zabawy!

 

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl