Strona głównaAktualnościWałbrzych dla WOŚP. Zagramy w Starej Kopalni (PROGRAM)

Wałbrzych dla WOŚP. Zagramy w Starej Kopalni (PROGRAM)

Rafał Brzozowski, Sachiel, Darkprocess, Dawka Energii, grupa ognia Impuls, Śląska Rota Najemna, pokazy ratownictwa, nauka udzielania pierwszej pomocy, prezentacja motocykli. To tylko część atrakcji, jakie przygotował Wałbrzyski Ośrodek Kultury na 23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nieodzowną częścią WOŚP są „licytacje”.

– Mamy piękne złote serduszko, przekazane przez mistrza złotnictwa Grzegorza Śmigla. Zapraszam na spotkanie z Rafałem Brzozowskim. Można będzie także nabyć kurs na prawo jazdy kat. B albo motocyklową paradę weselną – mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Wciąż można darować przedmioty, usługi, które trafią na „orkiestrową licytację”. Organizatorzy czekają na nie w siedzibie WOK w Starej Kopalni.

– Wszystko, co już posiadamy, prezentujemy na stronie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury www.wok.walbrzych.pl/wosp/licytacje. Strona na bieżąco jest aktualizowana. Swoje propozycje cenowe już można zgłaszać osobiście, telefonicznie 608 449 451 i e-mailowo marketing@wok.walbrzych.pl dodaje Jarosław Buzarewicz.

Sercem tegorocznego finału jest Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia. Start, 11 stycznia, godzina 11.00 (zbiórka krwi), scena, pokazy, „licytacje” 14.00 – 20.00. Finał zakończy światełko do nieba. Wałbrzyska WOŚP kilkakrotnie zagości na antenie TVP2, w programie prowadzonym przez Jurka Owsiaka.

W Wałbrzychu wolontariusze kwestować będą na ulicach już od rana. Ważna jest każda złotówka. 23. finał WOŚP odbywa się pod hasłem: „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.”

PROGRAM WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W WAŁBRZYCHU

WOSP Wałbrzych PLAKAT

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl