Strona głównaAktualnościW Jaworze powstanie nowy basen letni

W Jaworze powstanie nowy basen letni

Gmina Jawor ogłosiła przetarg na przebudowę basenu letniego w Parku Miejskim. Jest to milowy krok na drodze do przebudowy naszego basenu. Będzie on zawierał wiele atrakcji: zjeżdżalnie, podgrzewaną wodę, tory pływackie.

To wszystko sprawi, że na mapie naszego miasta powstanie nowy, atrakcyjny punkt turystyczny, z którego będą korzystać wszyscy mieszkańcy, od przedszkolaka do seniora, a także turyści i mieszkańcy sąsiednich gmin. Basen znów stanie się miejscem, który będzie łączył pokolenia, idealnym do letniego wypoczynku i co najważniejsze dostępnym na miejscu.

Dzięki tej inwestycji nasi mieszkańcy już nie będą musieli wyjeżdżać w celach rekreacyjnych do innych miejscowości. Ważne jest, aby życie tętniło w naszym mieście, a środki finansowe zostawały w Jaworze. Decyzje, które podejmują władze miasta mają odpowiadać potrzebom mieszkańców, a w ostatnim czasie to właśnie sprawa basenu letniego była ewidentnie punktem numer jeden do realizacji. Jesteśmy coraz bliżej tego celu.

Jeśli wyłonimy wykonawcę już na początku lutego br. to jak najszybciej przekażemy plac budowy, aby ruszyły pierwsze prace budowlane. Będziemy mogli obserwować jak na naszych oczach powstaje nowy basen w naszym mieście. Wszystko idzie zgodnie z planem. Po konsultacji z mieszkańcami powstał projekt budowlany i teraz czekamy na wyłonienie wykonawcy. Liczę, że z naszej oferty możliwości budowy jaworskiego basenu, będą chcieli skorzystać przedsiębiorcy, którzy zgłoszą się, aby zrealizować marzenie Jaworzan o nowoczesnym i atrakcyjnym obiekcie rekreacyjnym – Emilian Bera, Burmistrz Miasta Jawora.

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl