Strona głównaAktualnościTurystyczna promocja Świdnicy w Niemczech

Turystyczna promocja Świdnicy w Niemczech

W dniach od 22 do 26 listopada 2017 roku na terenie Międzynarodowych Targów Lipskich odbyła się kolejna edycja targów Touristik & Caravaning Leipzig 2017. Przez pięć dni odwiedzający hale wystawiennicze goście mogli zapoznać się z bogatą ofertą turystyczną ponad 600 wystawców z 20 krajów, w tym m.in. z Polski, Czech, Austrii, Bułgarii, Włoch. Dodatkowo zwiedzający mieli okazję podziwiać różnego rodzaju campery, przyczepy campingowe oraz wszelkiego rodzaju wyposażenie niezbędne do aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Dzięki współpracy z Podziemnym Miastem Osówka w targach wzięła także udział Gmina Miasto Świdnica, którą reprezentowali pracownicy Referatu Turystyki UM Świdnica. Na wspólnym stoisku podczas pięciu dni rozdane zostały liczne materiały promocyjne opisujące świdnickie zabytki oraz odbywające się w mieście imprezy. Pracownicy Referatu gorąco zachęcali do skorzystania z usług świdnickiego campingu, a także zapraszali do wzięcia udziału w organizowanych na jego terenie międzynarodowych zlotach caravaningowych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się ponadto różnego rodzaju gadżety reklamowe (długopisy, smycze, kubki, naklejki), a największą uwagę przyciągał drewniany model trójpłatowego Fokkera, na którym latał „Czerwony Baron”.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej obecności oraz przeprowadzonym na targach rozmowom wielu mieszkańców Niemiec zaplanuje swój przyszłoroczny wakacyjny pobyt w Świdnicy i okolicach, a obecni na targach touroperatorzy uwzględnią Świdnicę w swoich programach wycieczek po Polsce.

UM Świdnica

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl