Strona głównaAktualnościTanie przejazdy grupowe kolejami dolnośląskimi z okazji Pierwszego Dnia Wiosny

Tanie przejazdy grupowe kolejami dolnośląskimi z okazji Pierwszego Dnia Wiosny

Koleje Dolnośląskie wprowadzają bilety w promocyjnej cenie z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Już 21 marca przejazd grupowy – tylko 1 zł za osobę.

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, zachęcamy do zorganizowania ciekawej, edukacyjnej wycieczki na trasach Jelenia Góra – Zgorzelec, Legnica – Kłodzko, Kłodzko – Wałbrzych, Węgliniec – Żary, Kłodzko Główne – Polanica Zdrój – przykładowe atrakcje to: Muzeum Kupiectwa lub Kościół Pokoju w Świdnicy, Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy, Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej.

TERMIN obowiązywania promocji: 21.03.2014 r.

Aby skorzystać z przejazdu grupowego wystarczy wypełnić i przesłać do Kolei Dolnośląskich S.A. wniosek z dopiskiem „Przejazd za 1 zł” faxem na nr 76 850 77 64.

Wniosek (do pobrania) >>

W przypadku pytań oraz wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży pod nr. tel./fax+48 76 850 77 64, które  jest czynne w dni robocze w godz. 7.30-15.30.

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych złożonych z co najmniej 10 osób. Więcej informacji w zakładce Bilety/Przejazdy Grupowe.

Źródło: Koleje Dolnośląskie

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl