Strona głównaAktualnościSztab WOŚP w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury zaprasza do współpracy

Sztab WOŚP w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury zaprasza do współpracy

Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapisz się do sztabu, który już działa w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury. Po raz kolejny orkiestra zagra 11 stycznia 2015 roku.

23. finał WOŚP jest organizowany pod hasłem „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”.

– Osoby, które chcą kwestować mogą kontaktować się ze mną pisząc maila na adres joanna@wok.walbrzych.pl. Odpowiem na Wasze pytania. Zapoznajcie się także z regulaminem wolontariusza, który znajdziecie na stronie wok.walbrzych.pl. Wypełnijcie dołączoną ankietę. Potrzebne jest także Wasze zdjęcie, najlepiej w formacie jpg min. 800×800 pikseli – mówi Joanna Kakuba, kierownik impresariatu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Można oczywiście zarejestrować się osobiście, w siedzibie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury w Starej Kopalni, ul. Wysockiego 29 (budynek nr.1) – 9 listopada w godz. 14 – 19 oraz od 12 listopada w godz. 8 – 18 (od poniedziałku do piątku). Liczba miejsc jest ograniczona, zatem nie czekajcie do ostatniej chwili.

Organizatorzy już pracują nad programem Wałbrzych dla WOŚP. Do WOK można przynosić przedmioty, które będą licytowane podczas finału WOŚP. Pobijmy tegoroczny wynik! Wałbrzyszanie przekazali fundacji Jerzego Owsiaka 65 235 zł.

Sie ma!

wośp

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl