Strona głównaAktualnościSzklarska Poręba promowała się w Radiowej Trójce

Szklarska Poręba promowała się w Radiowej Trójce

Dla dorosłych i dla dzieci oraz dla Szklarskiej Poręby otwarto Program Trzeci. 17 maja podczas Dni otwartych Trójki promowała się Szklarska Poręba. 

Po raz drugi Program III Polskiego Radia umożliwił prezentację Szklarskiej Poręby podczas swojego święta. Po raz pierwszy gosciliśmy w holu na Myśliwieckiej 3/5/7 z okazji 50-lecia Trójki jesienią w 2012 roku. Tegoroczny Dzień Otwarty kolejny raz przyciągnął tłumy słuchaczy i fanów stacji. Pomimo niesprzyjającej aury siedzibę Trójki odwiedziło ponad 2500 osób.

Szklarska Poręba od 1999 roku jest zimową Stolicą Programy Trzeciego, współpraca Radia i Miasta dotyczy wspólnej promocji. W czasie Dnia Otwartego byliśmy jedyna miejscowością z Polski, która w tak prestiżowym miejscu mogła zaprezentować swoją ofertę.

W oczekiwaniu na zwiedzanie siedziby radia słuchacze mogli porozmawiać czy sfotografować się ze ulubionymi redaktorami , którzy rozdawali autografy w holu przy naszym stanowisku promocyjnym. Goście Trójki byli również gośćmi naszej tymczasowej siedziby, chętnie częstowali się specjalnie przygotowanymi na te okoliczność preclami, piernikami ale przede wszystkim chętnie sięgali po materiały promocyjne Miasta.

Program Trójkowego święta obfitował w ciekawe wydarzenia i ciekawe niespodzianki. Dzień Otwarty Trójki to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć „radio od kuchni”, można było zwiedzać m.in. blok emisyjny, studia nagraniowe, newsroom oraz specjalną „Izbę Pamięci”, czyli muzeum Trójkowych osobliwości i ciekawostek w Studiu im. Agnieszki Osieckiej.

Warszawska prezentacja to element kampanii promocyjnej realizowanej przez Referat Promocji Miasta na sezon lato 2014. Do przyjazdu w Karkonosze zachęcali znani i lubiani dziennikarze Trójkowi m.in. Marek Niedźwiecki, Michał Olszański, Henryk Sytner czy Artur Andrus.

program_trzeci

Źródło: UM Szklarska Poręba

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl