Strona głównaAktualnościŚwidnickie Gryfy po raz 10 – zagłosuj na najlepszego pracodawcę i najlepszą usługę – nagrody czekają

Świdnickie Gryfy po raz 10 – zagłosuj na najlepszego pracodawcę i najlepszą usługę – nagrody czekają

Od 1 do 14 października świdniczanie mogą wziąć udział w głosowaniu i przyznać własnego Gryfa – dla „Najlepszego pracodawcy w Świdnicy” oraz za „Najlepszą obsługę klienta”. Do wygrania iPad oraz weekend dla dwojga, więc jest o co powalczyć.

Głosowanie jest możliwe:

  • od 1 października drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej: www.swidnickigryf.pl,
  • od 1 października pobierając kupon i składając go w siedzibie Informacji Turystycznej w Świdnicy przy ul. Wewnętrznej 2 (Rynek) od poniedziałku do niedzieli w godz. 10.00-18.00,
  • wypełniając kupon zamieszczony w najbliższych wydaniach: Wiadomości Świdnickich, Expressem, 30 minut i Region Fakty, a następnie składając go do 14 października w Informacji Turystycznej w Świdnicy.

Zakończenie głosowania 14 października 2014 r.

Losowanie nagród odbędzie się podczas Gali Przedsiębiorczości – Świdnicki Gryf w sali teatralnej Teatru Miejskiego w Świdnicy 17 października 2014 roku o godz. 18.00.

Warunkami uczestnictwa w głosowaniu są:

  • ukończenie 18 roku życia,
  • jedna osoba może oddać tylko jeden głos w każdej kategorii,
  • zapoznanie się z Regulaminem Głosowania.
    Więcej informacji na www.swidnickigryf.pl

Dla przedsiębiorców, którzy chcą promować swoje firmy poprzez uczestnictwo w konkursie przewidziano dodatkową pomoc. Urząd Miejski w Świdnicy przygotował specjalne plakaty i zestaw kuponów konkursowych, które można odebrać nieodpłatnie od poniedziałku do niedzieli, w godz. od 10.00 do 18.00  w siedzibie Informacji Turystycznej w Świdnicy, przy ul. Wewnętrznej 2.

Nagrody w głosowaniu na:

  • NAJLEPSZEGO PRACODAWCĘ W ŚWIDNICY – romantyczny weekend dla dwojga w Pałacu Wojanów ufundowana przez laureata nagrody z 2013 r. – Piekarz Maria Leszek Ciarkowscy,
  • NAJLEPSZĄ OBSŁUGĘ KLIENTA W ŚWIDNICY – nagrodą jest iPad ufundowany przez Prezydenta Miasta Świdnicy.

„Świdnickie Gryfy” to najważniejsza nagroda gospodarcza w Świdnicy przyznawana od 2004 roku. Nagroda ta ma na celu wyróżnienie, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w mieście.

PLAKAT_B1.cdr

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl