Strona głównaAktualnościŚwidnicki Kościół Pokoju wciąż w walce o miejsce wśród 7 nowych cudów Polski

Świdnicki Kościół Pokoju wciąż w walce o miejsce wśród 7 nowych cudów Polski

Czy świdnicki Kościół Pokoju  stanie się jednym z 7 nowych cudów Polski ? Są na to spore szanse, o ile w akcję głosowania organizowaną przez National Geographic Polska włączą się mieszkańcy Świdnicy i regionu.

Urząd Miejski w Świdnicy oferuje specjalne stanowiska komputerowe, z których każdy będzie mógł oddać swój głos. Dostępne one będą w kancelarii urzędu oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w godzinach urzędowania.

Zasady głosowania są bardzo proste. Wystarczy zalogować się na stronie internetowej http://7cudow.national-geographic.pl/, wybrać z listy proponowanych obiektów ten, który uważamy za wyjątkowy i kliknąć „zagłosuj”. Mamy nadzieję, że to właśnie świdnicki Kościół Pokoju okaże się tym najbardziej wyjątkowym i zdobędzie największą liczbę głosów. Wśród nominowanych są m.in. Pałac Potockich z Radzynia Podlaskiego, Filharmonia Szczecińska, Chełmno, Kaszubski Park Etnograficzny, Zamek w Kórniku czy Święta Lipka.

Świdnicki Kościół Pokoju to jedyny zabytek z Dolnego Śląska. Czy świątynia znajdzie się wśród nowych cudów? Wszystko w rękach internautów. Głosować można do 22 września oddając jeden głos dziennie.

cud polski konkurs

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl