Strona głównaAktualnościŚwidnicki Dom Wycieczkowy z kolejnym wyróżnieniem

Świdnicki Dom Wycieczkowy z kolejnym wyróżnieniem

Ocena 8,5 punktu na 10 możliwych i prestiżowy tytuł Wzorowego Partnera serwisu booking.com – mieszczący się przy ulicy Śląskiej 37 Dom Wycieczkowy Świdnickiego Ośrodku i Rekreacji cieszy się coraz większym uznaniem gości. Jeszcze w tym roku standard obiektu pójdzie w górę, bo pokoje zostaną wyposażone w telewizory, a łazienki zyskają nowe kabiny prysznicowe.

Serwis booking.com to potężny portal prezentujący ofertę bazy noclegowej z ponad 800 tysięcy obiektów. Goście rezerwujący noclegi za pomocą serwisu proszeni są następnie o ocenę jakości usługi. W ankiecie wypowiadają się na temat między innymi czystości, komfortu, lokalizacji, udogodnień czy zadowolenia z personelu. Dom Wycieczkowy z notą na poziomie 8,5 punktu na 10 możliwych awizowany jest w serwisie jako „bardzo dobry”, a goście szczególnie wysoko oceniają stosunek jakości do ceny 9,2/10, personel 9/10 i czystość 8,6/10. – W poprzednim roku otrzymaliśmy ocenę 8,4. Ta za rok 2015 jest wyższa. Bardzo nas to cieszy i jeszcze bardziej mobilizuje do spełniania oczekiwań naszych gości – mówi Sylwia Brzęczek, kierownik Domu Wycieczkowego.

dw1

Pracownicy obiektu liczą, że w kolejnej edycji konkursu otrzymają więcej punktów w kategoriach komfort i udogodnienia. To za sprawą czekających w tym roku inwestycji: zakupu telewizorów do pokojów oraz wymiany na nowe kabin prysznicowych. Pieniądze na ten cel są zapisane w tegorocznym budżecie Świdnicy.

W 2015 roku Dom Wycieczkowy przyjął 1879 gości, którzy łącznie skorzystali z 4415 noclegów. Obiekt może jednorazowo przyjąć 50 gości w 18 pokojach 2 i 3 osobowych. Ceny już od 60 zł za pokój.

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl