Strona głównaAktualnościŚwidnicki Budżet Obywatelski – Głosowanie internetowe zakończone, pora na lokale

Świdnicki Budżet Obywatelski – Głosowanie internetowe zakończone, pora na lokale

Zakończył się pierwszy etap głosowania na projekty w ramach II edycji Świdnickiego Budżetu Obywatelskiego. Wczoraj o północy zakończyło się trwające 3 dni głosowanie internetowe. Osoby, które nie mogły skorzystać z tej formy wyboru, będą mogły w najbliższy weekend oddać swoje głosy w tradycyjny sposób – w lokalach wyborczych. 

Wśród projektów zgłoszonych przez nasze stowarzyszenie najwięcej głosów otrzymała koncepcja z listy ogólnomiejskiej pt. ZAGOSPODAROWANIE PARKU STRZELNICA NA MIEJSKI PARK SPORTU – ETAP I: MONTAŻ URZĄDZEŃ SPORTOWO – REKREACYJNYCH, BUDOWA TRAS REKREACYJNYCH I OŚWIETLENIA (450 głosów, 5 miejsce)

Na tej samej liście (198 głosów, 8 miejsce) zajmuję projekt pt. BUDOWA CIĄGU PIESZO–ROWEROWEGO PRZY ULICY ESPERANTYSTÓW, POMIĘDZY ULICAMI WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO I ŁĄCZNĄ. 

wyniki2

Ostatni z projektów zgłoszonych przez nasze Stowarzyszenie do tegorocznej edycji budżetu znajdujący się w Okręgu VII – Dzielnica Zachodnia (pt. REMONT PROMENADY I MIEJSC PARKINGOWYCH PRZY ZALEWIE WITOSZÓWKA, WZDŁUŻ ULICY POLNA DROGA ORAZ NABRZEŻA PRZY POMOSTACH) otrzymał 192 głosy internautów co daje mu ex equo pierwsze miejsce z innym projektem zgłoszonym w tym okręgu wyborczym.

wyniki3

Łącznie na nasze 3 projekty oddano do tej pory 840 głosów. Za wszystkie głosy poparcia bardzo dziękujemy. Przed nami druga część głosowania w lokalach wyborczych, podczas której liczymy na poprawienie tego wyniku.

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl