Strona głównaAktualnościŚwidnica po raz drugi nominowana do Godła „Teraz Polska”

Świdnica po raz drugi nominowana do Godła „Teraz Polska”

W poniedziałek 27 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie nominacji w Konkursie „Teraz Polska” organizowanym przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. Świdnica znalazła się wśród czterech gmin nominowanych do najbardziej prestiżowej nagrody, jaką może otrzymać samorząd.

Podstawą do nominacji był wniosek samorządu przesłany do kapituły konkursu, w którym zawarte były szczegółowe opisy oraz zestawienia danych związane z funkcjonowaniem miasta, jego tradycjami i osiągnięciami. Prezentacja nominowanych do Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” pozwoli komisji konkursowej wyłonić laureatów, którzy 8 czerwca podczas Gali w Teatrze Wielkim odbiorą statuetki.

–  Polskie Godło Promocyjne jest najbardziej prestiżowym konkursem, który potwierdza jakość zarządzania gminą i miastem. Sama nominacja jest dla naszego miasta dużym wyróżnieniem.  Cieszymy się, że kapituła konkursu ponownie doceniła nasze starania i  to, co dziś dzieje się w mieście. Udział w konkursie jest doskonałą promocją miasta w kraju i daje możliwość umacniania wizerunku Świdnicy – mówi prezydent miasta Beata Moskal-Słaniewska.

Godło „Teraz Polska” jest polskim znakiem promocyjnym, który powstał w 1992 roku. Głównym celem postawionym przez twórców idei Godła jest walka o odrodzenie prestiżu polskiej marki. Najlepsze produkty i usługi wyłaniane są rokrocznie w konkursie o przyznanie Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. Celem XXV edycji konkursu jest wyłonienie oraz wyróżnienie najlepszych pod względem gospodarności oraz atrakcyjności dla mieszkańców i przedsiębiorców gmin w Polsce.

teraz polska swidnica logo

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl