Strona głównaAktualnościSudecka Ofensywa w weekend tylko w Świdnicy

Sudecka Ofensywa w weekend tylko w Świdnicy

Grudniowa Sudecka Ofensywa zagra tylko w Świdnicy (14 grudnia). Koncerty w Dzierżoniowie i Ząbkowicach zostały przeniesione odpowiednio na 16 i 17 stycznia. Skład wykonawców pozostaje bez zmian i widzowie będą mogli obejrzeć występy Disorder (death metal), Delirium (hard rock) i Arlequeen (rock).

Niedzielny koncert w Klubie Bolko ŚOK, rozpocznie się o godzinie 18:00. Poniżej przedstawiamy planowane godziny i kolejność występów:

.

17:30 – otwarcie bramki
18:00 – ARLEQUEEN
19:00 – DELIRIUM
20:00 – DISORDER

Disorder powstał wiosną 2003 roku w Strzegomiu i do dziś gra mieszankę technicznego death metalu z miażdżącą brutalnością. Wydany w 2013 roku debiutancki materiał zyskał nazwę „Pure Hatred” a promuje go teledysk do utworu „Humiliation”. Zapraszamy do obejrzenia:

Dzierżoniowska grupa Delirium, to jak sami o sobie piszą „zlepek kilku muzyków, którzy zbierali się przez prawie 9 miesięcy, by być w takim jak obecnie składzie.” W tym roku wystąpili w części konkursowej Dzierżoniowskich Prezentacji. Grają na pograniczu rocka i metalu.

Arlequeen jest z Ząbkowic Śląskich i istnieje od początku sierpnia 2014 roku. Ich muzyka charakteryzuje się nietuzinkowymi rozwiązaniami oraz kompozycjami, mocno uderzając w alternatywę oraz łącząc inne gatunki.

Bilety na koncert w cenie 10 zł będzie można kupić w dniu wydarzenia w Klubie Bolko. Więcej informacji o wykonawcach można znaleźć na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury, który jest współorganizatorem Sudeckiej Ofensywy.

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl