Strona głównaAktualnościSubaru XV Snow Session

Subaru XV Snow Session

Już w ten weekend po czeskiej stronie Sudetów odbędzie się wyśmienita impreza: Subaru XV Snow Session. Jest to konkurs dla wszystkich snowboardzistów i freeride’owócw, w którym wygrać można nagrody pieniężne – na ten cel organizator przeznaczył 40.000 czeskich koron!

Wyścig o niepowtarzalnej atmosferze odbędzie się już czwarty rok z rzędu w Velka Upa Skiport Pec pod Śnieżką, pod auspicjami Subaru. Co roku biorą w nim udział nie tylko amatorzy, ale i przedstawiciele czeskiej elity narciarskiej i snowboardowej, tacy jak Marek Rock, Pepe Kalenský, Jan Necas, Martin Mikyska i wielu innych.

http://subaruxvsnowsession.cz/wp-content/uploads/2014/11/19_mara3-1024x682.jpg

Zawody główne odbędą się w sobotę 7 lutego 2015 r. o godzinie 10:00, a o 15:00 będzie mieć miejsce prezentacja najlepszego tricku. Jednak już w piątek można wziąć udział w Warm Up Party, a w sobotę oczywiście w Afterparty w stylu Electro Swing & Funky Break. Rozgrzewać będą m.in. DJ Swing Garden oraz DJ Max. Wiele atrakcji czeka jednak nie tylko zawodników, ale i wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić Wielką Upę. Dla widzów również przygotowano konkursy i nagrody, takie jak m.in. jazda Subaru czy malowniczy lot nad Karkonoszami. Będzie można przetestować narty, a całość uzupełnią dziewczyny z ForSee aka 4C aka Chocolate City Chicks Crew, które wprowadzą gości w nowoczesny taniec freestyle. Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl