Strona głównaOśrodki narciarskieStacja Narciarska Muflon-Ski

Stacja Narciarska Muflon-Ski

Rybnica Leśna
58-350 Mieroszów
Tel. 513 269 234

Stacja Narciarska Muflon-Ski zaczęła się od wyciągu Muflon, który już ponad 14 lat służy narciarzom na pięknym stoku opodal Waligóry (najwyższego szczytu Gór Suchych). W 2013 roku dołączył do niego wyciąg Muflon II. Na Przełęczy Trzech Dolin funkcjonują też dwa inne wyciągi narciarskie, znane schronisko PTTK „Andrzejówka”, a w nim wypożyczalnia nart. Poza tym – tylko przyroda, spokój i górski mikroklimat obfity w śnieg.

Stacja Muflon jest przedsięwzięciem rodzinnym – nasze prawie dwudziestopięcioletnie doświadczenie w śnieżnej działalności gwarantuje znakomitą, bezstresową zabawę i bezpieczeństwo.

Stacja Muflon to zadbane i bezpieczne stoki. Generalnie łagodne – przy długości zjazdu około 400 metrów różnica poziomów wynosi 40 m. Piec szerokich tras zjazdowych zajmuje łącznie prawie 5 hektarów. Rozdzielają je szpalery pięknych, sudeckich świerków. Trawiaste podłoże i dobre przygotowanie nawierzchni (ratrakiem, skuterami i ręcznie) pozwalają na jazdę po cienkiej warstwie śniegu. Obsługa jest profesjonalna i przyjazna. Ze stoków Stacji rozpościerają się wspaniałe widoki na pasmo Sudetów od Śnieżki po Śnieżnik.

Godziny otwarcia

Dojazd

Cennik

Koleje i wyciągi narciarskie

[mappress mapid=”509″]

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl