Strona głównaAktualnościSportowy „Oscar” dla Jedliny-Zdroju

Sportowy „Oscar” dla Jedliny-Zdroju

O tym, że Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój okazał się dużym sukcesem, głośno było już w samym dniu przeprowadzenia zawodów. Ale dopiero ilość otrzymanych nagród potwierdziła prawdziwą skalę i rangę przedsięwzięcia, przerastając tym samym najśmielsze oczekiwania Organizatorów.

Na łamach prestiżowego portalu MaratonyPolskie.pl ocenie poddane zostały najlepsze biegi minionego sezonu. Konkurowały one w wielu kategoriach, zależnych od rodzaju, dystansu, organizatora, frekwencji, czy położenia geograficznego.

Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój znalazł się na podium aż w 7 kategoriach!

Spośród nich największym powodem do dumy jest zdobycie I miejsca w kategorii „Województwo Dolnośląskie”, a także drugiej pozycji w kategorii „Biegi górskie” i trzeciej w kategorii „Biegi średnie 200-499 uczestników”. Tym samym uzyskano przywilej używania logotypu ZŁOTY BIEG 2014, co klasyfikuje jedliński półmaraton w ścisłej czołówce najlepszych imprez biegowych w Polsce.

Zapraszamy do korzystania z jedlińskich tras biegowych Szlakiem Uzdrowiskowym, trasą Półmaratonu Górskiego, która biegnie przez dziedziniec Pałacu Jedlinka, Plac Zdrojowy oraz prowadzi najdłuższym tunelem w Polsce pod szczytem Małego Wołowca.

 pmaraton

UM Jedlina Zdrój

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl