Strona głównaAktualnościSowie Team rozpoczęło oficjalnie nowy sezon rowerowy

Sowie Team rozpoczęło oficjalnie nowy sezon rowerowy

20 marca 2016 r. grupa “zapalonych” sportowców, amatorów z SOWIEGO Team wraz z zaproszonymi gośćmi oficjalnie pożegnała zimę, witając tym wiosnę oraz rozpoczynający się sezon rowerowy.

– Zgodnie z planem pożegnaliśmy dziś zimę i przywitaliśmy wiosnę, choć w prognozach pogody, niestety zima ma jeszcze do nas powrócić – mówi Joanna Ceglarek.

– Marzanna przygotowana przez Adama i dzieci została spalona i utopiona jednak jak to powiedzieli najmłodsi, “pewnie wyszła z rzeki” skoro czekają nas jeszcze mrozy. Trasa treningu uległa modyfikacji i ćwiczyliśmy dziś technikę jazdy na śliskiej powierzchni oraz grząskim terenie. Ci co byli wiedzą o czym mowa i teraz żadne błoto nie będzie nam straszne. Ci co nie byli mogą oglądać zdjęcia i żałować. Na zakończenie było obiecane ognisko i kiełbaski, które tak dobrze jeszcze nigdy nie smakowały. Dziękujemy za przybycie wszystkich nie należących do drużyny SOWIE Team. Było nam bardzo miło gościć Was wśród nas. Mamy nadzieję, na kolejne wspólne treningi. Dziękujemy agroturystyce “Pod Ostoją” za obsługę ogniska. No to kręcimy! Sezon uznajemy za otwarty! – relacjonuje Joanna Ceglarek

Zatem wzorując się na grupie SOWIE Team zachęcamy do rozpoczęcia wiosennej aktywności fizycznej i ruchu na świeżym powietrzu.

SOWIE Team

Gmina Walim

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl