Strona głównaAktualnościSkateboardowe Grand Prix Polski 2015 w Ząbkowicach Śląskich – THE FRANKIE CONTEST

Skateboardowe Grand Prix Polski 2015 w Ząbkowicach Śląskich – THE FRANKIE CONTEST

Zapraszamy do Miasta Krzywej Wieży i Frankensteina 9 maja br. na pierwsze eliminacje do Skateboardowego Grand Prix Polski 2015, które odbędą się na nowym skate parku przy ul. Kusocińskiego w Ząbkowicach Śląskich. Z całą pewnością najwyższa ranga zawodów i pula nagród przyciągnie najlepszych skaterów kraju. Będzie co podziwiać – wspaniałe popisy i akrobacje na deskorolce.

Skateboardowe Grand Prix Polski jest jednym z działań Stowarzyszenia Polska Asocjacja Skateboardingu, które ma na celu podniesienie standardów w polskiej deskorolce. Idea polega na przeprowadzeniu profesjonalnego cyklu imprez – mistrzostw Polski, których wynikiem będzie obiektywny ranking skaterów w kraju. Wszystkie zawody w cyklu są sędziowane jednolitym systemem, zgodnym ze standardami International Skateboarding Federation i World Cup of Skateboarding oraz organizowane według określonych wytycznych, jednakowych dla wszystkich organizatorów. Wyniki całego cyklu są sumowane, tworząc jasną klasyfikację polskich riderów – podobnie jak w wielu innych krajach, gdzie z powodzeniem narodowe rankingi funkcjonują od lat.

Dzięki udziale w Skateboardowym GP Polski, skaterzy mają większą szansę na zostanie dostrzeżonym i lepsze możliwości nawiązania profesjonalnej współpracy z dużymi deskorolkowymi firmami – zarówno polskimi jak i zagranicznymi. Natomiast z perspektywy firm deskorolkowych, ranking zachęca do wspierania najlepszych skaterów.

Zapraszamy do zapisów i kibicowania zawodnikom.

plakatframkiejamwww

UM Ząbkowice Śląskie

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl