Strona głównaAktualnościRuszył sezon narciarski w Winterpol Biały Jar

Ruszył sezon narciarski w Winterpol Biały Jar

Po wielu miesiącach oczekiwania, dokładnie 8 grudnia rozpoczęto oficjalnie sezon narciarski 2017 / 2018 w Winterpol Karpacz Biały Jar. 

Pomimo iż aura pogodowa w Karpaczu wciąż pozostaje kapryśna, to ostatnie dni przymrozków umożliwiły prowadzenie prac związanych z dośnieżaniem stoku. Oczywiście cały czas pracuje tu również Snow Factory, którym można „produkować” śnieg nawet w dodatnich temperaturach. Nie bez znaczenia pozostał również fakt, że występowały opady śniegu, które znacząco wpłynęły na przygotowania Stacji Narciarskiej Winterpol Karpacz Biały Jar do rozpoczęcia sezonu 2017 / 2018.

Stacja Narciarska Winterpol Karpacz Biały Jar to kompleks narciarski gdzie oprócz 6 osobowego wyciągu kanapowego dostępne są również Wypożyczalnie Sprzętu oraz Szkoła Narciarska M&M Karpacz z wyciągiem taśmowym magiczny dywan. Wszystkich turystów i narciarzy zapraszamy również do Baru Arenka oraz do Bistro & Grill Bar WinterFood zlokalizowanym tuż przy nowo otwartej Villi Winterpol.

Jeżeli planujecie Państwo wyjazd na narty do Karpacza to już dziś gorąco zachęcamy do rezerwowania miejsc noclegowych w Villi Winterpol – w ramach promocji do 21 grudnia zapraszamy do skorzystania z promocyjnej ceny noclegów wraz z karnetami narciarskimi. Karnety ważne w godzinach pracy wyciągu. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie villawinterpol.eu oraz w recepcji pod numerem telefonu 661 277 777. W naszej Villi do Państwa dyspozycji znajduje się również narciarnia z suszarkami do butów narciarskich i bezpośrednim wyjściem na stok.

Winterpol.eu

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl