Strona głównaAktualnościRuszył nabór filmów do Festiwalu Niezaleznych Filmów Fantastycznych i Horrorów

Ruszył nabór filmów do Festiwalu Niezaleznych Filmów Fantastycznych i Horrorów

Ruszył nabór filmów do kolejnej edycji Festiwalu Niezależnych Filmów Fantastycznych i Horrorów eFHa Festiwal, który organizowany jest przez Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie.

Tym razem, festiwal otwiera się na tzw. youtuberów, ludzi, którzy realizują materiały filmowe m.in. związane z fantastycznymi i horrorowymi grami. Do nich skierowany jest dodatkowy konkurs Fantastic Independent Film. To nowa, dodatkowa ścieżka, którą po przemyśleniach i dyskusjach postanowiliśmy pójść, min. po dyskusji na temat zamieszczania filmów w necie, przed prezentacją na festiwalu.

FANTASTIC INDEPENDENT FILM to nowy konkurs festiwalu. Szansa dla yuotuberów, którzy realizują swoje filmy grając w różne, gatunkowe gry fantastyczne czy horrory. FIlmy takie, to nowy trend i dość ciekawa odsłona kultury filmowej.

Zasady są proste, należy zrealizować film do 3 min. , zamieścić na portalu YOUTUBE. W filmie można wykorzystywać elementy stworzone samodzielnie (np. nagrane kamerą) oraz własnoręcznie wykonane przechwyty obrazu i dźwięku z gier komputerowych(tzw. gameplayer).

Film powinien być zrealizowany na konkurs i w tytule, zawierać treść : FANTASTIC INDEPENDENT FILM – eFHa FESTIWAL . W opisie w 1 linii link do strony www imprezy w 2 i 3 linii linki do filmów zapowiadających konkurs oraz TAG: eFHa Festiwal. W zgłoszeniu należy podać tytuł gry i producenta.

fif_logo 14

Szczegóły w regulaminie zamieszczonym na stronie festiwalu : efha.pl

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl