Strona głównaAktualnościRusza pierwszy Bielawski Budżet Obywatelski

Rusza pierwszy Bielawski Budżet Obywatelski

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami rusza pierwszy Bielawski Budżet Obywatelski 2015. Jest to inicjatywa, która w jeszcze większym stopniu ma zaangażować mieszkańców w proces tworzenia budżetu miasta i współdecydowania o tym, na jakie cele wydane zostaną publiczne pieniądze.

W ramach Bielawskiego Budżetu Obywatelskiego na 2015 rok, przeznaczona zostanie pula pieniędzy, która w całości będzie zarezerwowana na realizację pomysłów zgłoszonych przez mieszkańców. Już teraz zachęcamy więc do aktywnego włączenia się w akcję i proponowania zadań, które mogłyby zostać wykonane w 2015 roku. Czekamy na pomysły dotyczące: inwestycji, wydarzeń kulturalnych, artystycznych, sportowych i społecznych oraz z wielu innych dziedzin życia miasta. Propozycje można zgłaszać do Urzędu Miejskiego w Bielawie (pl. Wolności 1), drogą elektroniczną na adres bm@um.bielawa.pl lub przez Facebooka – www.facebook.com/ryszard.dzwiniel.

Liczymy na jak najszersze włączenie się bielawian w proces tworzenia przyszłorocznego budżetu. Każdy pomysł ma szanse na realizację, a wszystko zależy od Państwa mobilizacji. Nasze miasto z roku na rok staje się lepszym miejscem do życia i zmienia się z myślą o mieszkańcach. Dlatego tak ważne jest, aby zmieniało się tak, jak sami tego oczekujemy.

Dowodem na to, że mieszkańcy mają wpływ na to co dzieje się w Bielawie są wykonane w minionych latach inicjatywy, których pomysłodawcami byli właśnie bielawianie. Mowa tutaj choćby o Skateplazie, dwóch siłowniach plenerowych czy placach zabaw.

bielawski budzet obywatelski

Źródło: UM Bielawa

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl