Strona głównaAktualnościRozpoczyna się kolejna inwestycja drogowa w Dzierżoniowie

Rozpoczyna się kolejna inwestycja drogowa w Dzierżoniowie

Rusza przebudowa skrzyżowania ul. Piłsudskiego z ul. Daszyńskiego na skrzyżowanie typu rondo w ciągu drogi wojewódzkiej nr 383 w Dzierżoniowie. 13 października zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Skrzyżowanie na czas wykonywania robót będzie całkowicie wyłączone z ruchu.

Ruch na ul. Piłsudskiego na odcinku od Bielawskiej do ul. Daszyńskiego zostanie skierowany w kierunku Pieszyc i Wałbrzycha ulicami: Wrocławską, Piastowską, Diorowską, Świdnicką, Złotą, Zachodnią i Pieszycką. Dla jadących z Wałbrzycha i Pieszyc w kierunku centrum ruch będzie się odbywał ulicą Kościuszki, Świdnicką, Diorowską i ul. Piastowską.

Objazd dla jadących do centrum od ronda przy Intermarche odbywać się będzie ul. Piastowską i Strzelniczą. Ruch na ul. Piłsudskiego pomiędzy ul. Parkową a Daszyńskiego odbywać się będzie ulicami sąsiednimi bez wyznaczania objazdu.

Istniejące przystanki autobusowe na ulicy Piłsudskiego między ul. Daszyńskiego a ul. Rolną pozostają bez zmian. Trasy linii autobusowych przebiegać będą wyznaczonymi objazdami. Na trasie objazdów nie przewiduje się wyznaczenia dodatkowych przystanków autobusowych.

Taka organizacja ruchu potrwa do końca sierpnia 2015 r.

Daszyńskiego

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl