Strona głównaAktualnościRośnie Bielawski Park Przemysłowy

Rośnie Bielawski Park Przemysłowy

Jeszcze tej wiosny firma DK SYSTEM rozpocznie budowę zakładu na terenie Bielawskiego Parku Przemysłowego. Jest to nowy inwestor, który w Bielawie wytwarzać będzie m.in. termostaty i regulatory do pomp oraz kotłów obsługujących układy solarne.

Przedsiębiorstwo posiada już niezbędne akceptacje i uzgodnienia, a niebawem uzyska pozwolenie na budowę. Według zapowiedzi inwestora budowa zakładu produkcyjnego przy ulicy Kruczej powinna zakończyć się jesienią tego roku. To jak będzie wyglądać siedziba DK SYSTEM, łącząca funkcję produkcyjną i biurową, można zobaczyć na poglądowej wizualizacji.

Jak mówią przedstawiciele firmy, decyzję o zainwestowaniu w Bielawie podjęli ze względu na doskonale przygotowany teren w Bielawskim Parku Przemysłowym oraz na duży potencjał mieszkańców.

DK SYSTEM jest drugim przedsiębiorstwem po FRECH TOOLS POLAND, które w ostatnim czasie skusiła oferta inwestycyjna Bielawy. Podobnie jak w przypadku pierwszej firmy, pojawienie się w naszym mieście DK SYSTEM wiąże się z nowymi miejscami pracy. Docelowo powinno znaleźć tu zatrudnienie około 30 osób.

Więcej informacji o inwestorze znaleźć można na www.dksystem.pl.

Źródło: UM Bielawa

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl