Strona głównaGastronomia RegionRestauracja Oberża U Hochoła

Restauracja Oberża U Hochoła

ul. 1-go Maja 11
58-580 Szklarska Poręba
Tel. 075 717 34 30

Restauracja „ Oberża U Hochoła ” usytuowana jest w centrum przy głównej ulicy w Szklarskiej Porębie. W oberży znajdują się 2 sale, które zważywszy na swój średniowieczny charakter zwrócą uwagę i zachwycą nawet wybrednych gości.

OBERŻA „ U HOCHOŁA ” – jest dużą salą mogącą pomieścić przy zwykłym ustawieniu 80 osób, zachwyca swoją surowością i klimatem. Dla gości przygotowaliśmy zarówno duże kamienne ławy z drewnianymi ławkami – dla większych rodzin (4-6 osób) oraz grup (8-17 osób), a także mniejsze( 2- 3osobowe) drewniane stoliki. Światło świec poustawianych na każdym stoliku oraz dużego świecznika przy głównym 17-osobowym stole w połączeniu z muzyką tworzy niezapomniane wrażenie. W letnie upały dysponujemy tarasem. W naszej oberży serwujemy tradycyjną kuchnię polską. Do Oberży zapraszamy przede wszystkim na: – żeberka w kapuście – placka po zbójnicku – szaszłyka firmowego z trzech rodzajów mięsa – polędwiczki wieprzowe zawijane w boczku z żurawiną – golonkę pieczoną lub z wody – misę pieczonych pierogów rozmaitych i wiele innych dań!

PIWNICZKA „ U HOCHOŁA ” – jest mniejszą salą znajdującą się na dolnym poziomie. Piwniczka mieści 60 osób, jest utrzymana w konwencji kamienia oraz drewna. Istnieje możliwość oddzielenia sali od pozostałej części oberży tak aby móc mieć ją na wyłączność. Swoistego charakteru dodają tam lampy imitujące pochodnie oraz płaskorzeźby na suficie.

STRONA INTERNETOWA

[mappress mapid=”330″]

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl