Restauracja D’oro

ul. Świdnicka 47
58-200 Dzierżoniów
tel. 074 816 18 85

Restauracja D’oro serwuje tradycyjne włoskie dania, smaczne makarony ,pizza i sałatki. Włoskie desery takie jak panna cotta czy tiramisu, dania z grilla i coś dla wegetarian.

STRONA INTERNETOWA

Loading
Wyśrodkuj mapę
Ruch
Jazda rowerem
Tranzyt
Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl

  • Ania

    Byłam na imprezie organizowanej dla 50 osób. Brak sztućców, brak im filiżanek do kawy, i talerzyków do ciasta! Stoły zostały tak ustawione że nie można było przejść, ale tylko się przeciskać. Ciasnota. Kelnerki nie przygotowały stołów jak należy. Jak to możliwe żeby na herbatę i kawę goście czekają po 20 min. Podczas kiedy powinny być dostępne pod ręką bez ograniczeń – jak dowiedziałam się od organizatorów!
    OBSŁUGA FATALNA DO KWADRATU. Bezczelna. Po zamówieniu herbaty kelnerka wychodzi robiąc miny i trzeba czekać i upominać się 20 minut zanim się dostanie zamawianą herbatkę czy kawę w dzbanku. PORAŻKA. Jeszcze nigdzie nie widziałam żeby kelnerki się tak ruszały. Jak muchy w smole.
    Widocznie zdaniem właścicieli goście mieli zjeść obiad, ciasto i do domu. O siedzeniu i świętowaniu nie może być mowy. Nikomu nie polecam. Ania