Restauracja Bohema

ul. Kościuszki 19
58-310 Szczawno Zdrój
Tel. 

Zapraszamy Państwa do wyjątkowej Restauracji „BOHEMA” przy Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju. Eleganckie wnętrze lokalu położonego w samym sercu parku uzdrowiskowego emanuje niepowtarzalną atmosferą i urokiem, a wystój pozostawia niezapomniane wrażenia.

Na naszych gości oczekuje bogata karta smakowitych dań, które przyrządzamy z radością, ogromną pasją i wyobraźnią, z produktów najwyższej jakości, dodając po szczypcie tradycji rodzinnej i inspiracji kuchniami świata. Całość doprawiamy dobrym smakiem i wykańczamy atrakcyjną ceną. W lokalu tym uczta zaczyna się jeszcze przed pojawieniem się potraw, w trakcie kontemplowania wnętrza i czytania menu.

Serwowane tu dania, ciasta i desery tworzą prawdziwy teatr prezentujący swoje spektakle nawiązujące do pór roku i komponujący na talerzach wykwintne i bogate połączenie mięs, sałat, serów, owoców w oprawie smakowitych sosów.

Miejsce to nasyci nie tylko Państwa zmysł smaku, węchu czy wzroku, ale zaspokoi również poczucie estetyki i pozwoli w swoisty oraz wyszukany sposób pozostać w pamięci jako jedna z atrakcji Szczawna Zdroju.

STRONA INTERNETOWA

[mappress mapid=”320″]

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl