Strona głównaAktualnościRelacja z IV Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Skijoering (WIDEO)

Relacja z IV Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Skijoering (WIDEO)

W minioną sobotę 21 lutego odbyły się IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Skijoering – Devil Energy Cup. To jedyna tego typu impreza w kraju. Właśnie dlatego ekipa Dzień Dobry TVN postanowiła przyjechać do Karpacza i pokazać tą nietypową dyscyplinę sportową.

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i doskonale przygotowali tor do jazdy dla zawodników naśnieżając i zwożąc śnieg z gór, którego brakowało na stadionie.

skijoering karpacz 2015

W zawodach wzięło udział 41 ekip z Polski i z Niemiec, w tym znany wokalista z grupy Future Folk – Stanisław Karpiel -Bułecka. W kategorii open najlepsza okazała się drużyna Team Germany w składzie Stefan Riedel ( motocyklista) i Andy Hacki ( narciarz). Drugie miejsce przyznano dla Auner Polska ( Sebastian Krywult i Kornel Makarewicz) , a trzecie dla Karpacz Sport ( Dawid Danek i Jakub Nakielski) .
Organizatorzy zadbali również część artystyczną, którą poprowadził Jankes i Adrian Harasimowicz z Radia Eska. Wieczorem publiczność zachwycił pokaz tańca ognia i laser show, a na koniec na scenie zagrała kapela z Niemiec Lars Lukken.

UM Karpacz

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl