Strona głównaAktualnościRed Bull Zjazd na Krechę – Zieleniec

Red Bull Zjazd na Krechę – Zieleniec

Legendarne wyścigi na śniegu powracają tej zimy na polskie stoki! Wszyscy amatorzy szybkiego śmigania na nartach i snowboardzie wzywani są na start w jednej z czterech lokalizacji: w tym jedna będzie mieć miejsce na stoku nr 4 Winterpol w Zieleńcu już 31 stycznia 2015 r. W poprzednich edycjach regionalne wyścigi były eliminacjami do wielkiego finału. W tym roku,  zamiast tradycyjnego, jednego wielkiego finału, odbędzie się ich aż 4!

W każdej z lokalizacji zawodnicy są będą podzieleni na 4 kategorie: narciarze, narciarki, snowboardziści i snowboardzistki. Będą oni startowali w kilkunastoosobowych seriach, by wyłonić obsadę finałów. Najszybsi w finałowych zjazdach powalczą o nagrody od partnerów imprezy: sprzęt elektroniczny i sportowy oraz wieczną chwałę i tytuły najszybszych ludzi gór!  Podstawowa zasada Red Bull Zjazd na Krechę jest prosta: kto pierwszy na dole, ten wygrywa! 

Zgłoszenia do zawodów można dokonywać dwojako: poprzez internet lub osobiście – w dniu zawodów, w biurze zawodów – już od 17.12.2014 do 29.01.2015 r. Opłata startowa wynosi tylko 40 zł. W ramach opłaty startowej organizator zapewnia pakiet startowy w skład którego wchodzi: czip do pomiaru czasu, kupon na ciepły posiłek do zrealizowania po ukończeniu biegu, puszka Red Bulla, oficjalny gadżet imprezy. Spieszcie się, bo w każdej z edycji może wziąć udział maksymalnie po 250 osób.

Red Bull Zjazd na Krechę to niezwykłe wydarzenie w świecie sportów zimowych, które już od sześciu lat przyciąga najszybszych narciarzy i snowboardzistów z Polski i zagranicy. Podczas jubileuszowej 5. edycji w zawodach wzięło udział blisko 1000 uczestników, z których najszybszy był Michal Beks. Słowakowi do pokonania stoku Kotelnica wystarczyła zaledwie 1 minuta i 31 sekund!

red-bull-zjazd-na-krechę

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl