Strona głównaAktualnościRajd samochodów terenowych Kamyki 2015 przeszedł do historii

Rajd samochodów terenowych Kamyki 2015 przeszedł do historii

W sobotę 25 kwietnia br. już po raz czwarty w Głuszycy odbył się rajd samochodów terenowych Kamyki 2015. W tej edycji wzięło udział 56 drużyn, które rywalizowały w dwóch klasach: wyczyn dla aut wciąż wyglądających jak seryjne oraz extreme dla aut po nieograniczonej ilości „przeróbek”.

W obu klasach zakazane było używanie wyciągarek napędzanych inaczej niż siłą mięśni. W klasie wyczyn pierwsze miejsce zdobyli Krzysztof Duda i Anna Białoń, miejsce drugie Rafał Sutor i Kacper Sutor, miejsce trzecie Arek Żak i Seweryn Panek. W klasie extreme najlepsi okazali się Mariusz „Misio” Niemiec i Tomasz Janik, na drugim miejscu znaleźli się Rafał Bednarz i Sławomir Bednarz, a na trzecim Dawid Zając i Dariusz Zając. Nagrodę Fair Play otrzymali Robert Czekaj i Urszula Czekaj.

Organizator rajdu Stowarzyszenie Sudetyoffroad dziękuje wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w imprezie sportowej i walkę w duchu fair play. Szczególne podziękowania kierowane są do wszystkich sponsorów i partnerów rajdu, szczególnie do Prezydenta Miasta Wałbrzych pana Romana Szełemeja i burmistrza Głuszycy pana Romana Głoda za objęcie rajdu honorowym patronatem.

kamyki 2015

Gmina Głuszyca

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl