Strona głównaAktualnościProjekt „Stop przemocy” w Wałbrzychu

Projekt „Stop przemocy” w Wałbrzychu

W dniach 26 – 28 września wystąpi w Wałbrzychu m.in. Trzeci Wymiar, Rolnik, będzie można wziąć udział w seansie kina plenerowego. Rusza projekt „Stop przemocy” w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie”, współfinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Realizatorem tego przedsięwzięcia jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu.

Celem projektu jest zwiększenie świadomości społecznej dotyczącej zagrożeń płynących z przemocy w rodzinie, poprzez zorganizowanie licznych kampanii kulturowych pod nazwą „Stop przemocy”. Zapraszamy wszystkich na projekcje 3 filmów w kinie plenerowym oraz festyn środowiskowy.

26 września (piątek), godz. 19.00, Muzeum w Wałbrzychu, projekcja filmu „Plac Zbawiciela”

27 września (sobota), godz. 19.00, Wałbrzyski Ośrodek Kultury Piaskowa Góra, projekcja filmu „Pręgi”

28 września (niedziela), godz. 17.00 Centrum Edukacyjno- Kulturalne (ul. Kasztelańska 7), Festyn „Stop Przemocy”: Trzeci Wymiar i Rolnik, malowanie twarzy, karykatury, konkurs plastyczny z nagrodami, bańki mydlane, klauni, zabawy z chustą klanza i inne, godz. 19.00 projekcja filmu „Miasto gniewu”.

Zapraszamy mieszkańców Wałbrzycha do wzięcia udziału w wydarzeniach oraz do skorzystania z nieodpłatnych porad.

Plakat stop przemocy

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl