Strona głównaAktualnościPodsumowanie kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Karkonoskich w Trutnovie

Podsumowanie kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Karkonoskich w Trutnovie

Zakończone w ubiegłą sobotę Międzynarodowe  TARGI KARKONOSKIE  w Trutnovie, zarówno w opinii wystawców jak i gości z roku na rok zyskują coraz większe uznanie i nabierają większego znaczenia, jako ważne przedsięwzięcie promujące rozwój firm funkcjonujących na pograniczu polsko-czeskim.

Dogodne i bliskie granicy położenie Trutnowa, dobra organizacja, usytuowanie targów w nowoczesnym obiekcie  UFFO o powierzchni wystawienniczej ponad  500 m2 sprawiło, że stały się one miejscem spotkania      i kontaktów licznych firm z Czech i Polski. W tym roku Targi Karkonoskie zgromadziły 71wystawców, którzy zaprezentowali bardzo szeroką gamę produktów. Tegoroczna edycja targów odbyła się pod hasłem „wszystko dla domu i ogrodu”.

Targi Karkonoskie 1

W czeskiej wystawie wzięło udział 10  firm z naszego miasta i regionu. Pobyt polskich  wystawców w Trutnowie finansowany był z projektu pn. ”Miasta Trutnov i Świdnica  wspierają przedsiębiorczość”, realizowanego przez Miasto Świdnica. Firmy, które  skorzystały z możliwości promocji własnych towarów i usług, zaprezentowały na targach m.in. meble,  drewniane altanki , huśtawki, ogrodzenia, kamień dla domu i ogrodu oraz   dekoracje i kwiaty. W Trutnowie Świdnicę reprezentowali: TB System  Nowoczesne Systemy Grzewcze, „Multi” Wolski Sławomir, Team Meble , – zakład przerobu drewna, Snycerstwo, Bohemia Sp z.o.o oraz „Dom i Ogród” s.c.

Targi Karkonoskie 2

Sporym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się  produkty proponowane przez polskich wystawców, które z uwagi na ich dobrą jakość i cenę okazały się bardzo atrakcyjne dla naszych czeskich sąsiadów. Długi majowy weekend, wysoka frekwencja zwiedzających sprawiła, że targi przyniosły wszystkim wystawcom wymierne korzyści i zadowolenie z udziału w tak dobrze przygotowanej imprezie. Wystawę w Trutnowie odwiedziło ponad 3500 osób. Duże zainteresowanie targami to wynik nie tylko marki prężnie rozwijającej się imprezy gospodarczej, ale także wzmożonych działań promocyjnych organizatorów. Dodatkowym magnesem przyciągającym zwiedzających były ciekawe imprezy kulturalne towarzyszące targom. W dwudniowym programie imprez dla zwiedzających oprócz licznych występów muzycznych, prezentacji artystycznych, organizatorzy tradycyjnie już przygotowali szereg pokazów i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami m.in.. beczka dobrego piwa Karkonosza.

Targi Karkonoskie 3

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl