Strona głównaAktualnościPociągiem do Szklarskiej na majówkę – powrót gratis!

Pociągiem do Szklarskiej na majówkę – powrót gratis!

Dla wszystkich, którzy wybierają się na „majówkę” do Szklarskiej Poręby pociągiem Kolei Dolnośląskich, mamy dobrą wiadomość – na odcinku Szklarska Poręba Górna – Jelenia Góra można będzie wrócić gratis. Ponadto zapraszamy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich, podczas których zaprezentujemy nowoczesnego „Impulsa” Kolei Dolnośląskich. Zachęcamy także do korzystania z atrakcji oferowanych przez malowniczą Szklarską Porębę.

Od 1 do 4 maja, podczas długiego weekendu majowego, na odcinku Szklarska Poręba Górna – Jelenia Góra w pociągach Kolei Dolnośląskich obowiązywać będzie oferta specjalna. Pasażerowie, którzy dojadą z nami do Szklarskiej Poręby Górnej, będą mogli w tych dniach wrócić z tym samym biletem bezpłatnie. Warunkiem jest zgłoszenie się do konduktora po specjalną pieczątkę, upoważniającą do bezpłatnego powrotu.

Koleje Dolnośląskie zapraszają także 3 maja 2014 r. w godzinach12:00-17:00 na dworzec kolejowy w Szklarskiej Porębie Górnej, gdzie w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich będziemy prezentować nowoczesny pociąg polskiej produkcji 31 WE „Impuls”. Dla tych, którzy zdecydują się nas odwiedzić , mamy kupony rabatowe, upoważniające do skorzystania z wybranych atrakcji taniej (więcej o Dniach Otwartych Funduszy Europejskich>>)

Już od roku w weekendy Dolnoślązacy mogą dojeżdżać w Karkonosze najnowocześniejszymi pociągami. Pięć nowoczesnych pojazdów elektrycznych Koleje Dolnośląskie zakupiły w ubiegłym roku. Komfortowe „Impulsy”, które jeżdżą z prędkością do 160 km na godzinę, kosztowały 100 mln zł, z czego blisko 70 mln zł pochodziło z unijnej dotacji przekazanej za pośrednictwem Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

plakat_A3_dniOtwarteFunduszy_SzklaPoreba

Źródło: Koleje Dolnośląskie

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl