Pizzeria Pub Football

ul. Wańkowicza 18A
58-304 Wałbrzych
Tel. 074 848 00 97

„FOOTBALLPUB” powstał w czerwcu 2006 roku. Dlaczego football? Dlatego, że rok 2006 był rokiem mistrzostw świata, w których brała udział Polska reprezentacja piłki nożnej. To właśnie na ich cześć wzięła się nazwa. Z dumą możemy przyznać, że od tamtego czasu pozyskaliśmy grono naszych stałych Bywalców i Gości podzielających nasz entuzjazm do różnego rodzaju sportów, a w szczególności kibicowania najważniejszym wydarzeniom sportowym i nie tylko, na najwyższej jakości sprzęcie HD wraz z zastosowaniem dźwięku dolby-surround, który równie dobrze spełnia swoją funkcję przy organizowanych przez imprez. Wieczorki taneczne urozmaicone są dodatkowo profesjonalnym oświetleniem, stroboskopem i laserem, których nie powstydziłyby się najlepsze dyskoteki w Polsce.

W lipcu 2009 roku wychodząc naprzeciwko Państwa oczekiwaniom lokal został częściowo przebranżowiony w nowoczesne połączenie „PIZZERII I PUB-u FOOTBALL”. Gwarantuje to nam, że w większym stopniu zaspokoimy Państwa rosnące potrzeby oferując szerszy wachlarz usług.

W przeciągu miesiąca od wprowadzenia do naszego menu pizzy opartej na oryginalnej włoskiej recepturze, a także profesjonalnym szkoleniu naszego Personelu, pozyskaliśmy zaskakujące grono Miłośników tegoż dania – co oczywiście bardzo nas cieszy i udowadnia, że pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę.

Strona internetowa: ZOBACZ

[mappress mapid=”386″]

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl