Pizzeria La Vita

ul. Traugutta 21
58-371 Boguszów-Gorce
tel. 693 490 691

Nasza firma istnieje na rynku od sierpnia 2008 roku. Od tego czasu zdobyliśmy rzeszę zadowolonych klientów, za co pragniemy serdecznie podziękować. Jest Nam niezmiernie miło, że nasze starania i praca zostają doceniane. Cieszymy się, że wciąż możemy się rozwijać i udoskonalać nasz produkt. Nasi klienci dali Nam jedyną i niepowtarzalną szansę.

Naszym głównym atutem jest ciasto, które kryje w sobie tajemnicę świeżości i niespotykanego smaku, wyrabiamy je codziennie świeże na bazie najlepszych produktów oraz unikalnego przepisu. Nasze ciasto jest puszyste, dodatki zawsze świeże a sosy do pizzy Są tylko dopełnieniem już wspaniałego smaku.

Spośród innych pizzerii wyróżnia nas niska cena oraz duże rozmiary. Specjalizujemy się tylko w kuchni włoskiej, nie oferujemy kuchni wszystkich stron świata co pozwala nam na stworzenie wyśmienitego smaku włoskich potraw. Nasza Pizza, Lasagne, zapiekanki wyrabiane są na bazie włoskich składników. Nie serwujemy naszym klientom potraw odgrzewanych i rozmrażanych. Nie używamy półproduktów i gotowych potraw. Nasze dania wyrabiane są pod indywidualne zamówienia i na bieżąco, nie szykujemy dań „na zapas” o czym można się przekonać odwiedzając naszą restaurację.

STRONA INTERNETOWA

[mappress mapid=”240″]

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl