Strona głównaAktualnościPark Miniatur Minieuroland ponownie wyróżniony

Park Miniatur Minieuroland ponownie wyróżniony

Park Miniatur Minieuroland z Kłodzka nominowany do prestiżowej nagrody „Świdnicki Gryf” 2017. Podczas gali, która odbyła się w teatrze miejskim w Świdnicy otrzymał wyróżnienie w kategorii „Sudecki produkt regionalny”.

„Świdnickie Gryfy” to nagroda gospodarcza, która ma na celu promowanie firm i przedsiębiorstw działających w Świdnicy, a w przypadku „Sudeckiego produktu regionalnego” – promowanie produktów wytwarzanych w regionie. Nominację do nagrody otrzymują firmy, które swoimi działaniami dają przykład innym przedsiębiorcom i pokazują, że sukcesy można osiągać na wielu płaszczyznach.

W kategorii „Sudecki produkt regionalny” oceniane były:

  • regionalna identyfikacja produktu,
  • posiadane certyfikaty i wyróżnienia,
  • sposób promowania i dystrybucji,
  • dostępność produktu,
  • szanse produktu na rynku europejskim.

Park Miniatur Minieuroland jest nową atrakcją turystyczną, która w szybkim czasie zaznaczyła swoją obecność nie tylko na lokalnym rynku. Już po kilku miesiącach działalności Minieuroland otrzymał pierwsze wyróżnienia i nagrody za prężny rozwój i wysoką jakość świadczonych usług. Został doceniony przez turystów z Polski i zagranicy, którzy dzięki jego ofercie poznają kulturalny dorobek Europy i świata, a także Kłodzka i pobliskich okolic. Park miniatur kładzie szczególny nacisk na promocję regionu, uczestnicząc w targach turystycznych i wydarzeniach gospodarczych, w czasie których podkreśla walory turystyczne, przyrodnicze i historyczne Kotliny Kłodzkiej oraz Dolnego Śląska.

Minieuroland

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl