Strona głównaAktualnościPark aktywności Czarodziejska Góra w Jedlinie-Zdroju rozpoczyna nowy sezon

Park aktywności Czarodziejska Góra w Jedlinie-Zdroju rozpoczyna nowy sezon

Park aktywności Czarodziejska Góra w Jedlinie-Zdroju przygotowuje na nadchodzący sezon moc atrakcji dla odwiedzających. Gwarantowane emocje na wysokim poziomie.

Na spragnionych wrażeń czeka taka ilość i różnorodność atrakcji, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. I to zarówno jeśli chodzi o najmłodszych, jak i dorosłych, amatorów oraz wytrawnych wyczynowców. Będzie w czym wybierać, do dyspozycji: tor saneczkowy, zjazd na pontonie, karuzela rotondo, hulajnoga i deskorolka górska. W parku linowym do wyboru trasy zróżnicowane pod względem poziomu trudności: „Maluch”, „Junior”, „Standard”, „Extremum”, „Tyrolka” oraz wieża wspinaczkowa.

Niewątpliwą atrakcję Parku stanowią bardzo konkurencyjne ceny, praktycznie na każdą kieszeń: za zjazd na torze saneczkowym lub pontonowym zapłacimy już od 2 zł, dzieci do lat 3 bezpłatnie. Za godzinną wspinaczkę na wieży dzieci i młodzież do 16 lat zapłacą tyle, ile mają lat. Jednakże prawdziwym hitem z pewnością okaże się nowość – bilet na wszystkie atrakcje, uprawniający do jednorazowego skorzystania z każdej z licznych propozycji. Wykupienie tej opcji już od 50 zł/os., a oszczędzamy wówczas ok. 70-90 zł! Jak widać, naprawdę warto przybyć do naszego centrum aktywności i zabawy dla całej rodziny.

http://czarodziejskieliny.pl/jak-trafic/

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl