Strona głównaArtykułyOtwarcie sezonu zimowego w Szklarskiej Porębie

Otwarcie sezonu zimowego w Szklarskiej Porębie

Szklarska Poręba zaprasza na otwarcie sezonu zimowego dnia 6 grudnia 2014 r. na dolnej stacji Ski Arena Szrenica. Od godziny 11:00 do 13:00 wszyscy będą mogli wjechać na Szrenicę za darmo, a dla dzieci taka darmowa atrakcja przewidziana jest na cały dzień. Nie ma chyba lepszego pomysłu na mikołajkowy prezent dla całej rodziny.

W programie przewidziano multum atrakcji, m.in. mikołajową naukę jazdy na deskach, bezpłatne warsztaty z jazdy na nartach i snowboardzie, zjazdy na mountainbordach i bezpłatną wypożyczalnię  sprzętu narciarskiego i snowboardowego dla dzieci. Atrakcji nie zabraknie nie tylko dla narciarzy, albowiem wydzielona zostanie również strefa Św. Mikołaja, gdzie będzie można skosztować Kuchni Św. Mikołaja, odbędą się warsztaty z robienia cukierków, a o godzinie 12:00 przyjedzie sam Św. Mikołaj rozdając słodkie upominki.

Dla miłośników wysokich temperatur przewidziano możliwość skorzystania z sauny parowej. W programie także skepktakl na wesoło „Elf Podarek”, animacje dla dzieci, warsztaty rodzinne i loteria fantowa na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie.

 1341_1416403097

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl