Strona głównaAktualnościOtwarcie sezonu zimowego w Karpaczu

Otwarcie sezonu zimowego w Karpaczu

Już w najbliższą sobotę 6 grudnia stacja Winterpol w Karpaczu zaprasza na wyciąg kanapowy Winterpol w Białym Jarze na oficjalne otwarcie sezonu narciarskiego 2014 / 2015. Do dyspozycji zostanie oddana trasa nr 3 o długości 1100m. Na chwile obecną w Karpaczu wciąż utrzymuje się zimowa aura z minusowymi temperaturami, a na stoku znajduje się 20-50cm śniegu.

Jednocześnie związku z otwarciem sezonu i Mikołajkami przygotowano ofertę dla wszystkich dzieci do 18 lat – karnet 09:00 – 16:00 tylko za 1 PLN.

Przypomnieć tylko wypada, że wyciąg w Białym Jarze to najlepsze miejsce by zacząć swoją przygodę z nartami. Szerokie, łagodne stoki, nowoczesna infrastruktura i gorąca atmosfera to nie jedyne zalety Stacji Narciarskiej Winterpol Biały Jar. Jako nieliczni w Europie i jedyni w całych Sudetach stacja posiada kanapy z osłonami, które chronią od wiatru padającego śniegu. Brak kolejek, wysoka przepustowość pozwalają cieszyć się każdą chwilą spędzoną na stoku, a podgrzewane siedziska dodatkowo ocieplają i tak już gorącą atmosferę  Stacji Narciarskiej.

Wyciąg funkcjonuje od godziny 09:00 do godziny 22:00. Od godziny 16:00 wszystkim narciarzom i snowboardzistom ośrodek oferuje jazdę nocną. Jak widać z aktualnego obrazu z kamery internetowej, w Białym Jarze temperatura wynosi 7 stopni na minusie, a na sobotę przewidywane są opady śniegu.

Zrzut ekranu 2014-12-02 08.45.56

 

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl