Strona głównaAktualnościOstatnie bilety na niedzielny wieczór z Voo Voo w Świdnicy

Ostatnie bilety na niedzielny wieczór z Voo Voo w Świdnicy

„Kiedy czytam o „świetnym koncercie”, gdyż „zespół brzmiał jak na płycie”, to myślę, że to musiał być okropnie nudny występ” mówił Wojciech Waglewski w niedawnym wywiadzie dla Gazety Wyborczej. Już 6 grudnia w Sali Teatralnej ŚOK będzie można przekonać się jak powinno brzmieć i wyglądać granie na żywo według Voo Voo.


Wojciech Waglewski to jeden z nielicznych polskich artystów, którzy wraz z upływem lat nie odcinają tylko kuponów od minionych osiągnięć, ale wciąż zaskakują i tworzą muzykę na niezmiennie wysokim poziomie. Zanim założył Voo Voo współpracował z takimi muzykami jak Zbigniew Hołdys, Milo Kurtis, Andrzej Nowicki. Później była też współpraca m.in. z Kazikiem Staszewskim, Tomaszem Stańką, Maciejem Maleńczukiem, Marią Peszek. Na zeszłorocznej płycie natomiast gościł Alima Qasimova„jednego z największych pieśniarzy na świecie – za takiego uważa go np. Björk”. W tym roku mija 30 lat od wydania debiutanckiego albumu pt. „Voo Voo” i z tej okazji zespół przygotował specjalny zestaw, składający się z 5 wczesnych albumów oraz 2 płyt koncertowych. Na świdnickim koncercie na pewno będzie można kupić ostatnie wydawnictwo pt. „Dobry Wieczór” warto więc wybierając się do Sali Teatralnej ŚOK przygotować się na możliwość zakupów.

W sprzedaży została już niewielka pula biletów na niedzielny koncert, który rozpocznie się o 18:00 (wstęp od 17:30). Wejściówki na organizowany przez Świdnicki Ośrodek Kultury występ można kupić w cenach: 30 zł (ulgowe), 40 zł (normalne), 50 zł (w dniu koncertu – w miarę dostępności). Sprzedaż prowadzi Informacja Turystyczna w Świdnicy, salony Empik oraz wszystkie punkty sieci Ticketpro. Ulga przysługuje młodzieży do 18 roku życia oraz posiadaczom Świdnickiej Karty Dużej Rodziny. Partnerami koncertu są restauracja Piwnica Ratuszowa, Chocoffee oraz Empik. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.sok.com.pl/voo-voo-koncert/

Voo Voo – Flota Zjednoczonych Sił (21. Przystanek Woodstock 2015)
http://youtu.be/PD6eCStzWCE

plakat Voo Voo_tn

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl