Strona głównaAktualnościOstatnia szansa na rezerwację stoiska na Dzierżoniowskie Prezentacje 2015

Ostatnia szansa na rezerwację stoiska na Dzierżoniowskie Prezentacje 2015

Zapełnia się lista wystawców tegorocznych prezentacji. Na podjęcie decyzji o tegorocznym udziale nie zostało wiele czasu. Warto pamiętać, że to wydarzenie jest jedną z najlepszych form promocji swojej oferty w regionie. Efekty stoiska na prezentacjach chwalą sobie szczególnie debiutujące i młode firmy.  


Dla debiutów (przedsiębiorstwa prowadzące działalność nie dłużej niż 3 lata i biorące po raz pierwszy udział w Dzierżoniowskich Prezentacjach) przygotowano specjalne miejsce tzw. „ścianę biznesu” za symboliczną złotówkę.

Wystawcy, którzy brali udział w Dzierżoniowskich Prezentacjach 2014 w kategorii DEBIUT, za stoisko zapłacą połowę. Tak samo jak laureaci konkursu SMOK BIZNESU 2014. Stali klienci mogą liczyć na 5% rabatu za każdy rok udziału w poprzednich edycjach imprezy.

Standardowe stoisko ma 12 m2, ale organizatorzy dostosowują swoją ofertę do potrzeb wystawców. Do każdego stoiska, bez względu na położenie, doprowadzona jest energia elektryczna. 1m2 powierzchni wystawienniczej zabudowanej (ścianki osłonowe, wykładzina, lampki, fryz z nazwą firmy) kosztuje 41,70 zł. Bez zabudowy – 25 zł.

W tym roku Prezentacje obędą się pod hasłem Budżetu Obywatelskiego Dzierżoniowa. W hali znajdziemy stoisko, na którym mieszkańcy będą się mogli zapoznać z jego zasadami, dowiedzieć, jak zgłosić zadanie do budżetu obywatelskiego i jak głosować na wybraną przez siebie inwestycję.

Już niebawem poznamy nagrody, jakie czekać będą na uczestników 21 Dzierżoniowskich Prezentacji.

Wszystko o Dzierżoniowskich Prezentacjach
http://www.dzierzoniow.pl/pl/page/dzier-oniowskie-prezentacje-0

Prezentacje 2014 (524)

UM Dzierżoniów

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl