Strona głównaNoclegi RegionOśrodek Wypoczynkowy Jantar

Ośrodek Wypoczynkowy Jantar

ul. Matuszewskiego 4
57-320 Polanica Zdrój
Tel.  074 869 05 00

Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy „Jantar” położony jest w samym centrum uzdrowiska Polanica Zdrój, tuż przy Parku Zdrojowym. Wspaniały mikroklimat oraz niebywały spokój pozwolą Państwu się zrelaksować oraz odpocząć. Nasza bogata oferta przygotowana jest dla wszystkich wielbicieli wypoczynku w Górach Orlickich i Stołowych.

Na terenie ośrodka znajduje się bar oraz restauracja, w której to mogą Państwo wykupić wyżywienie na czas pobytu. Ponadto mogą państwo skorzystać z licznych zabiegów rehabilitacyjnych i relaksujących na terenie naszego hotelu. Posiadamy również wielofunkcyjną salę konferencyjną z dostępem do projektora, tablicy oraz do bezprzewodowej sieci internetowej. Za drobną odpłatą dostępny jest bilard oraz sauna.

Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy „Jantar” dysponuje 53 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3, 4-osobowych oraz w apartamentach. Każdy pokój wyposażony jest w telefon, TV, lodówkę, czajnik elektryczny oraz pełny węzeł sanitarny przystosowany również dla osób niepełnosprawnych.

STRONA INTERNETOWA

[mappress mapid=”201″]

Udostępnij:
Oceń ten artykuł

kontakt@terazsudety.pl